Quantum VIP bonusový program

Vyskúšajte naše služby, keď budete spokojní, odporúčajte nás svojim priateľom a začnite zarábať peniaze!

Ako to funguje?

VIP CARD

VIP KARTA
zľava 10 %

Každý zákazník, ktorý vzužije čtyri služby v priebehu jedného roka, automaticky získa kreditnú kartu VIP a má nárok na 10% zľavu na naše ďalšie služby!
VIP PREMIUM

VIP PREMIUM
zľava 25%

Každý zákazník, ktorý od nás využije naše služby 10x v priebehu 1 roka, automaticky získava VIP PREMIUM kreditnú kartu a má nárok na zľavu na naše ďalšie služby vo výške 25%!
VIP PLATINUM

VIP PLATINUM
zľava 35%

Ste autoservisom alebo máte veľa priateľov a kamarátov, ktorí by využívali naše služby? Máme pre Vás VIP platinovú kreditnú kartu a máte nárok na 35% zľavu! Podmienkou je využiť naše služby 22x v priebehu jedného roka a máte vo vrecku našu prestížnu kartu!

Použitie VIP karty

V prípade, že ste držiteľom akejkoľvek karty a ktokoľvek z Vášho okruhu známych dorazí k nám a preukáže sa Vašou kartou je len na Vás, či zľavu poskytneme Vašemu známem, alebo či si túto zľavu necháte na karte a my Vám ju vyplatíme v hotovosti.

Príklad:

Pán Úspešný vlastní VIP PREMIUM a má nárok na 25% zľavu. Takže môže prenechať celú zľavu svojmu priateľovi, alebo len polovicu, tj. 12,5% a zvyšok si necháva zaplatiť v hotovosti. Alebo nie je tak dobrý priateľ a necháva si celú zľavu sám pre seba 🙂

Karta dokáže uložiť informácie o službe, ktorú ste využili, typ auta a ďalšie informácie. Slúži tiež ako záručná karta.

Quantum VIP karty