Zvýšenie výkonu

ico-vykon

Ponúkame softwérovú úpravu riadiacej jednotky motora v dvoch variantách pre zvýšenie výkonu vozidla. Ponúkame softwérovú úpravu riadiacej jednotky motora s dôrazom na zvýšenie výkonu vozidla. Quantum Tuning ponúka pre zvýšenie výkonu dve možné úrovne: Quantum BLUE OPTIMALQuantum RED POWER. Prvá varianta je určená pre zákazníkov, ktorí majú zpravidla vozidlá v sériovom nastavení – žiadne dodatočné úpravy na motore atď. Jedná sa o citeľný nárast výkonu spoločne so znížením spotreby vozidla. Druhá varianta je určená pre zákazníkov, ktorí ocenia maximálny výkon a potenciál vozidla a spotreba pohonných hmôt pre nich nieje rozhodujúca.


Quantum BLUE OPTIMAL

Táto varianta spadá do kategórie autorizovaný chiptuning – bezpečná úprava vozidla pre dosiahnutie výborných jazdných vlastností, citeľného navýšenia výkonu a zníženia spotreby.

Tento chiptuning doporučujeme všetkým zákazníkom, ktorí chcú ušetriť, ale zároveň si chcú vychutnať potenciál svojho vozidla. Bezpečné predbiehanie a výrazne lepší výkon motora je charakteristikou tejto služby. Príjemnou súčasťou je úspora PHM až o 10% v závislosti na jazdnom štýle.

Sme si istí kvalitou našich služieb, preto ponúkame čtyrtýždňový interval bezplatného vyskúšania! Úprava spočíva v optimalizácii výkonových motorových máp a v nastavení požiadavkov na krútiaci moment motora. Tieto úpravy sú ponúkané aj autorizovanými predajcami pod ich hlavičkou.

Quantum RED POWER

Táto varianta je určená pre skutočných závodníkov, ktoríí požadujú od svojho vozidla maximálny výkon a spotreba pre nich nieje dôležitá. U tejto varianty môže dôsť k zvýšeniu spotreby PHM v závislosti na štýle jazdy.

V prípade zájumu zákazníka, sme schopní doporučiť dodatočné mechanické úpravy vozidla pre dosihnutie ešte väčšieho výkonu. Táto úprava je dôkladne testovaná, ničmenej perfektný technický stav vozidla je pre túto variantu nezbytnosťou.

Quantum Tuning má vďaka pobočkám po celom svete prístup k predným technológiám. Preto sme schopní zaručiť, že naše služby sú na tej najvyššej úrovni.

Zistite, o koľko môžete zvýšiť výkon vášho auta …