Chiptuning Ford Transit 2.0TDCi EcoBlue

Chiptuning Ford Transit 2.0TDCi Eco Blue

Dobrá správa pre všetkých majiteľov úžitkových vozidiel Ford Transit s novými motormi 2.0TDCi EcoBlue! V súčasnej dobe už môžeme vykonať profesionálny chiptuning pri motoroch 2.0TDCi Eco Blue.

Konečne máme dobrú správu pre našich zákazníkov, ktorí poptávali chiptuning dodávky Ford Transit 2.0TDCi Eco Blue! Na trhu sú dostupné tri motorizácie:

Jedná sa o úplne identický motor. Rozdiel je iba v „uškrtenie“ softvér v rámci riadiacej jednotky (ECU). Quantum Tuning ponúka možnosť odomknutie aj tej najnižšej verzie na tú najvyššiu a zároveň vykonať optimalizáciu.

Preto pre všetky tri motorizácie ponúkame možnosť navýšenia výkonu motora na nasledujúce hodnoty:
Chiptuning Ford Transit 2.0 TDCi Eco Blue sa po úprave motorových máp dostane na 190 koní (140 kW) a úctyhodných 480 Nm. Výrazne sa tak zlepšia dynamické jazdné vlastnosti, bezpečnosť predbiehanie a pochopiteľne sa aj zníži spotreba vozidla.

Samozrejmosťou pre našich zákazníkov je naša 30-denná možnosť bezplatného vyskúšania. Skúsenosti nám rozhodne nechýbajú, od začiatku roka sme už upravili vyše 800 vozidiel Ford Transit v rámci našej celosvetovej siete.

Quantum Chiptuning – to je autorizovaný chiptuning bez kompromisov, teraz za zvýhodnené ceny!